Proč Zeman?

Proč zrovna Miloše Zemana?
Proč ne jiného kandidáta?
Jaký máme vlastně výběr? Třeba bezpáteřního chameleóna, šlechtice eurovlezdoprdelistu, komouše v rouše socana (je-li to vlastně dnes rozdíl), taky paní, co kandiduje kdykoliv za kohokoliv.
Není to vlastně jedno, kdo tam bude?
Je pravda, že prezident nemá moc rozsáhlé pravomoci, ale jak jsme viděli a vidíme, může výrazně dění u nás ovlivňovat.
Nechceme se zase stydět, jako tomu bylo v době, kdy na Hradě seděl pokrytecký intrikán a mudrlantský tlučhuba v jedné osobě (takto další svatý Václav neblahé paměti), který spolu se svými kamarády zavedl "blbou náladu" (kterou měl on sám), kterou nadále jeho nohsledové a pohrobci usilovně udržují a nepřetržitě nenávistně štvou proti současné vládě a hlavně prezidentovi, který toho předcházejícího tak nápadně a všestranně převyšuje, a menšině soudných lidí (dokonce "fašistů").
Proto bohužel neměl ani chvíli šanci ucházet se o nejvyšší úřad (natož vyhrát) Ladislav Jakl, který by byl určitě nejlepším nástupcem prezidenta současného.
Sebranka psedohumanistů ale ovládá většinu sdělovacích prostředků, takže pochopitelně má jejich podporu právě snad ten nejtrapnější ze všech uchazečů - křivopáteřník, který se veze s proudem - protentokrát proto podporuje korektnost (=" líbivé nalhávání si), kterou je čím dál víc ukrajováno z naší svobody; taky úchyly a "alternativce" všeho druhu; který podporuje muslimské kosovské hrdlořezy, bez potíží se uctivě pokloní před bruseláky a nechá si zešikmit oči, jestli se vítr jednou otočí. Krátce - chucpe osoba.
Proč Zeman?
Je to slušný a inteligentní člověk a není zbabělec; už to se dá říct bohužel o málo lidech. A právě proto ho nechce novinářská a pravdoláskařská lůza za prezidenta; podobně jako ten současný je totiž příliš převyšuje a oni to dobře vědí a on se občas neubrání tomu, dát jim to najevo.
Nečekám, že s ním a jeho bohužel často levicovými názory budu vždycky souhlasit (viz i třeba teď jeho podivný přístup k církevním restitucím), ale to nejpodstatnější je to, že je to rovnej chlap, který se nebude bát říkat pravdu, nebude korektní - nebude řešit, jestli se dotkne jemnocitu nějakého gaunera nebo salónního humanisty.
Neváhá otevřeně podporovat Izrael proti "Palestincům", civilizaci proti primitivům; nepodporuje pátou kolonu parazitů, rozežírajících společnost zevnitř a šířících sebemrskačství a sebenenávist a zpochybňujících smysl nezávislosti našeho údajně tak špatně vedeného státu; nepodlízá hlupáckým novinářům, prohnilejším než politici - vlivná mediální spodina v něm nebude mít přikyvovače a hlásnou troubu.
Snad se jeho zvolením o fous zpomalí úpadek, který prožíváme (za velkého jásotu a s pocitem morálního uspokojení ze sebeponižování se), kdy zase jednou je módou strkat hlavy do písku a dopřávat si slabomyslných iluzí o tom, že doba a lidi jsou "někde jinde" než dřív, že všichni na světě jsou vlastně v jádru dobráci a naše podlízání pochopí jako přemíru naší dobré vůle.